FuzulEv Çalışanlarına Çok Teşekkür Ediyorum

FuzulEv sayesinde faizsiz araç sahibi oldum. Tüm Trabzon FuzulEv çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Her gelişimizde güler yüz ile karşılayan, ikramlarını eksik etmeyen tüm ekip iyi ki varsınız. Bu benim FuzulEv’den ikinci kez teslimat alışım oldu. İlk teslimatımı 1999 yılında almıştım. Aslına bakarsanız sizlerin oldukça eski bir müşterisiyim. Sizlere olan güvenimi boşa çıkarmadığınız için tüm şirket çalışanlarına ve sahiplerine iş hayatlarında başarılar diliyorum. Gönül rahatlığıyla tüm çevremdeki eş ve dostlarımı sizleri tavsiye edeceğim. Tekrar hepinize teşekkür ediyorum.

Teyfik Cicerali


 FuzulEv Ailesine Teşekkür Ediyorum Mustafa Şimar

Sizlerin sayesinde araç sahibi oldum. Faiz ve peşinat vermedim sisteme katılırken en hassas olduğum konu buydu. Ayrıca çalışanların sıcak, samimi ve güvenilir yaklaşımlarından çok memnun kaldım. Tüm FuzulEv ailesine teşekkür ediyorum.

Mustafa Şimar

Teşekkürler FuzulEv

Bugün aracımı teslim almanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu süreçte bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Kolay ödeme koşulları ve faizsiz imkan sayesinde sistemden çok memnun kaldım. Herkesin bir an önce benim gibi teslimatına kavuşmasını diliyorum. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen herkes sağ olsun.

Erol Şen


Ekibinizi Kutlarım

Teslimat döneminde bana gösterilen ilgi, alaka ve tüm sorularıma verdikleri cevaplardan ötürü Şanlıurfa şubenize teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca teslimat dönemindeki yardım ve desteklerinden ötürü teslimat ekibinizi kutlarım.

Ahmet Doğan

FuzulEv Mutluluğu

FuzulEv ailesi ile Kasım ayında tanıştık. Çekilişli sisteme dahil oldum çok şükür. 4. çekilişte ismim çıktı.

Bugün teslimatımı aldığım için çok mutluyum. Teslimat aşamasında bana yardımcı olan sayın Emre beye teşekkürler. Allah bu mutluluğu herkese nasip etsin.

Cengiz Özkan

FuzulEv Ailesine

2016 Mayıs ayında tanıştığım ve fayda gördüğüm FuzulEv mensuplarından ve sağladıkları kolaylıktan dolayı çok memnun kaldığımı ifade ediyorum. Bundan sonra FuzulEv’i kendimize danışılacak adres olarak göreceğim. Bu vesileyle FuzulEv’e çalışmalarında üstün başarılar diliyorum.

İbrahim Arıcı

Fuzul Gayrimenkul A.Ş. Müdürlüğüne

Öncelikle FuzulEv ailesine çok teşekkür ederim. FuzulEv ailesine başvurduğumdan dolayı hiçbir pişmanlık yaşamadım. Bundan dolayı çok mutluyum. Diğer bekleyen arkadaşlara da en kısa zamanda çıkmasını diliyorum. İnanıyorum ki sabırla şükürle her şey olur, ben de sabrettim şükrettim oldu. Tüm çalışan arkadaşlara başarılar ve iyi çalışmalar diliyorum.

Abdulvahab Arslan

FuzulEv A.Ş. Müdürlüğüne

Şirketiniz faizsiz ve kolay ödeme sağladığından bende girdim. İnsanlara kolay araç ve ev sahibi olmalarını sağlıyorsunuz. Sizlere çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun.

Saygılarımla.

Bilal Ceyhan

Saygıdeğer FuzulEv Ailesi

Göstermiş olduğunuz alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Kendi aracımın olmasını çok istiyordum. 4 ay önce bu hayalimi Kısa vadeye çeken FuzulEv ailesi ile tanıştım. İlk adımımı atmama yardımcı olan çalışanlara çok teşekkürler.

Beklemek zor geliyor ama beklemenin sonu böyle mutlu olması hayalinin gerçek olması çok değişik bir duygu. Aslında bu organizasyona ‘çok mutlu oldum’ demek bile az geliyor. El birliğinin, gücünü ve bu mutlu sonu bana yaşatan FuzulEv Ailesine referans olmayı seve seve kabul ediyorum.

Fuzuloto’dan aracımı aldım şimdi FuzulEv’den evimi alacağım.

Musa Kılıçoğlu

Artık Biz de FuzulEv Ailesindeniz

30 yıldır hayalini kurduğumuz emekliliğim gerçekleşti, ardından sizin desteklerinizle arabamıza kavuştuk.

Bu benim ve ailem için tarifi anlatılamaz bir duygu çünkü FuzulOto hayallerimizi gerçekleştirebilmemiz için hep yanımızdaydı. Eğer sizde geni bir aileye katılmak istiyorsanız FuzulEv ailesine katılabilirsiniz. FuzulEv’li olmak ayrıcalıktır. Sonsuz teşekkürler.

Saygılar

Lokman Durukan

FuzulEv Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Şubat ayında araç sistemine yazılmıştım. Haziran ayında çekilişte bana çıktı. Kayıt olurken ve teslimat sürecinde bana yardımcı olan temsilcime çok teşekkür ederim. Hizmetten memnun kaldığım için borç bitince eve de yazılacağım.

Tugay Barış

FuzulEv Gayrimenkul Yatırım A.Ş.‘ye

FuzulEv sistemine girdik ve faizlik bir durum olmadığından ödemelerimizi yapmaya başladık şu an aracımızı aldık ve mutluyuz. FuzulEv Esenyurt şubesine ve bu sistemde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Allah herkese faizsiz ev ve araç sahibi olmayı nasip etsin.

Sinan Türkoğlu

FuzulEv Ailesine Teşekkürler

Ev araç alırken faizi yok edecek FuzulEv ailesine teşekkürler. Böyle helal bir şekilde tarafımıza sunulan imkandan, faizsiz bir şekilde araba almamızı sağlayan FuzulEv Araba firmasını daha da büyümesini temenni ederim. Firmanın Malatya şubesine ilk girdiğim andan itibaren araç alacağım ana kadar söylediği her sözü tutan güler yüzlü, anlayışlı çalışanlarına yardımlarından dolayı genel merkez teslimat birimi yetkilisi araç alacağımız ücreti gününde ve dakik olarak EFT göndermelerinden dolayı teşekkür ederim.

Harun-Hatice KÖK

FuzulEv’e Teşekkür Ederim

FuzulEv Avclar şubesinden açılan telefonla sisteme hiç yüz yüze görüşmeden dahil oldum. En ufak bir tereddüt yaşamadım ve 14. ayda kuranın bana çıkmasıyla aracımı teslim aldım. FuzulEv’e teşekkür ederim.

Yusuf Erdem

Teşekkürler FuzulEv

2017 Temmuz ayında FuzulEv ile tanıştım. Çekilişli sistemden 25.11.2020 tarihinde evimin tapusunu almış oldum. 3 yıl gibi kısa bir sürede faizsiz ödemeden evime kavuştum. Ev alma sürecinde bize yardımcı olan müşteri temsilcimize ve şube müdürüne teşekkürlerimizi iletiyorum. Bu süreçte desteklerini esirgemeden, her sorumuza yanıt vererek bizleri rahatlatan tüm ekipten çok memnun kaldık.  

Emine ve Metin Ödev Ailesi

İyi ki FuzulEv’deyiz

Bugün evimi Fuzul aracılığı ile almış bulunuyorum. Öncelikle bu hizmetten faydalandığım için çok mutluyum. Almış olduğum danışmanlık ve hizmetten çok memnun kaldım. Şubeye ilk geldiğimiz günden şimdiye kadar müşteri temsilcimin destekleri sayesinde bu sisteme girdiğim için kendimi şanslı hissediyorum.

İyi ki varsınız hepinizden Allah razı olsun. Sizlerin sayesinde faizsiz bir şekilde ev sahibi olabildim. Teslimatımız çıkana kadar şubenize evimiz gibi gidip geldik. Bizleri her geldiğimizde sıcak karşılamanız, ilgilenmeniz, her ay bize destek olmanız bizi çok memnun etti. Çevremdeki herkese sizden bol bol bahsediyorum. Yine bir ev veya araba alacak olsam geleceğim tek adres FuzulEv’dir. İyi ki FuzulEv’deyiz.

Gürbün Yaşar


Şubenize Çok Teşekkür Ediyorum

Yozgat şubenize çok teşekkür ediyorum. Hem kayıt olurken hem de teslimat aşamasında ilgi ve alakalarından dolayı tüm çalışanlarınızdan çok memnun kaldığımı söylebilirim.

Cebrail GüngörFuzulEv Ailesine Teşekkürlerimi İletiyorum

2019 yılında ilk aracımı almak için dahil olduğum sistemde 6. Ayda talihli oldum ve teslimatımı bugün aldım. Bu mutluluğumda aracı olan FuzulEv Elbistan Şube’sine ve müşteri temsilcime desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim. Hayatımdaki bu mutlu ve güzel anlara sebep olup hayallerimi gerçekleştirmemde öncülük yaptığı için tüm FuzulEv ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.

Figen Özdoğan


Sevgili FuzulEv Ailesi

Sayenizde bugün Faizsiz olarak evimi aldım. Bu projede emeği geçen FuzulEv Samsun şubesine çok teşekkür ederim. İyi ki varsın sayenizde kocaman bir aile ile tanıştım.

Semiye Yener


FuzulEv Çalışanlarına Teşekkür Ediyorum

2019 yılı Temmuz ayında eşimin adına kayıt yaptığımız FuzulEv’den 17 Aralık 2020 tarihi itibarıyla evimi teslim almış bulunuyorum. Gerek ilk üyelik sürecinde gerekse teslimat aşamasında bize her türlü desteği veren yol gösteren tüm FuzulEv çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Bu bir süreç. Kolay değil 1 yıl gibi bir sürede ev sahibi olabilmek. Bu süreçte tüm sorularımıza içtenlikle, sabırla yanıt vermiş, bilgilendirmiş olan herkes sağ olsun var olsun. İyi ki varsınız!

Hamza Atay

Teşekkürler

Faizsiz bir bankacılık ve kredi sistemi ararken tanıştığım FuzulOTO ve FuzulEv sistemiyle tanıştığım günü Allah herkese nasip etsin. Para biriktirmek amacıyla girdiğim bu sistem sayesinde aldığım evi, Mevla’m herkese nasip etsin. Bu sistemi kuran ve hizmeti sunanlara sonsuz teşekkürler.

Ali Ulus

FuzulEv'e Teşekkürler

2016 Haziran ayında tanıştığım FuzulEV ailesinden 2017 yılı ekim ayında hayalimdeki evi banka faizi ödemeden aldım. Bankaya ve faize bulaşmadan evimi almaya vesile olan İzmit şube çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Faiz ödemeden ev aldıran bu sistemi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Hikmet Aydın

FuzulEv Ailesine Kucak Dolusu Sevgilerle Teşekkürler

Yıllarca hayalini kurduğumuz eve FuzulEv ile sahip olduk. Sistemle ilk tanıştığımdan itibaren her şey o kadar güzel ve güvenilirdi ki, memnuniyetim birçok arkadaşımı da FuzulEv ailesine kattı.

Ödemelerde kolaylık sağlanması, sistemin kişiye göre ödeme planı çıkarması, FuzulEv ailesinin güler yüzü, problemleri hemen çözümlemesi gerçekten memnun edici. İyi ki varsınız. Bankaya ve faize bulaşmadan ev sahibi oldum.

Nurten Ergün

FuzulEv’e Çok Teşekkür Ederim

14 yıldır kirada gezdim. FuzulEv broşürü gördüm, Meram şubesine gidip gereken bilgileri Muhammed bey, Cemil bey, Ayşenur hanım ve Yaşar beyden aldım. 140 bin TL'lik konuta yazıldım, 7. Ayımda çıktı. FuzulEv’e çok teşekkür ederim. Allah herkese ev sahibi olmayı nasip etsin. Evimi buldum, tapuyu aldım… Çok mutluyum. Teşekkür ederim. Allah razı olsun

Seyit Çerezci

Fuzul Gayrimenkul A.Ş.

Hayallerimi gerçek yapan FuzulEv'e ve benimle her zaman samimi bir şekilde ilgilenen bütün çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim saygılarımla, iyi ki varsın FuzulEv.

Kazım Pehlivan

Sevgili FuzulEv Ailesi

Hiç aklımızda olmayan bir durumdu. FuzulEv ailesiyle tanıştığımızda bu kadar çabuk ev sahibi olacağımızı düşünmemiştik.

Bunda emeği geçen FuzulEv Malatya şubesine çok teşekkür ederiz. Ayrıca şube müdürü Rahmi Ayhan Bey'e ve müşteri temsilcisi Mehmet Polat Bey'e çok teşekkür ederiz.

Kudret Yiğit

FuzulEv Ailesine Teşekkürler

Mart ayında 60 ay vade ile 120 bin lira bedelinde bir kampanyaya 30 bin lira peşinat vererek çekilişli sisteme girmiştim. Daha sonra sistemi değiştirerek 45 bin lira ara ödeme yaparak ekim ayında teslimatımı aldım, şu an kendi evimde oturmaktayım. Taksitlerimde hiçbir faiz ve artış yoktur. Kişinin istediği şekilde bütçesine göre mutlaka bir ödeme planı bulacağı güzel bir sistem. FuzulEv yetkililerine Elbistan Bayii şahsına hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle bir sistemi geliştirdikleri için ALLAH hepsinden razı olsun…

Abdulkadir Tontuş

Saygıdeğer FuzulEv Ailesi

Bize gösterdiğiniz alaka ve müşteri memnuniyetinden memnun kaldığımı dile getirmek benim için bir onur meselesi haline geldi.

3 yıldır kirada oturarak sadece ev sahibini zenginleştirdik. Ama ta ki FuzulEv’i keşfedene kadar. FuzulEv’den memnun kaldığım kadar daha hiçbir şeyde memnuniyet yaşamadım.

Sabır ile bekleyince her şey gerçekleşiyor. Mutlulukla ve neşeyle bize bu hisleri yaşatan FuzulEv Ailesine, Gaziantep Şube müdürü Ali İhsan Bağçiçek, müşteri temsilcimiz Seda Salgar’a teşekkürlerimi sunarım…

Ayten Tekin

FuzulEv Gayrimenkul

FuzulEv ailesinin bir üyesi olmaktan son derece mutluluk duyuyorum. FuzulEv’den faizsiz, kredisiz evimi teslim aldım. Bankalarla kıyaslanamayacak kadar güzel bir hizmet. İyi ki varsın FuzulEv.

Bedriye Çakılkaya

İyi ki Varsın FuzulEv

FuzulEv’in Adıyaman ofisine ilk geldiğim gün ev sahibi olabilir miyim diye hayal etmiştim. Hayalim gerçek oldu. FuzulEv sayesinde ev sahibi oldum. Daha ne söylenebilir ki…

İyi ki varsın FuzulEv…

Hatice Öztekin

FuzulEv Ailesine Teşekkür Ederim

FuzulEv’den ev almak çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Bu sistemi herkese tavsiye ederim. FuzulEv ailesine teşekkür ederim. İyi ki varsınız FuzulEv, harama bulaşmadan ev sahibi oldum.

Saygılar.

Mehmet Çetinkaya

Sevgili FuzulEv Ailesine

Katıldığım için çok mutluyum. İlk yazıldığımda ve peşinat verdiğimde insanlar bana neye güvendin dediler. Şimdi ise yazılmayanlar pişman oldular elhamdülillah. Müşteri temsilcisi Mehmet Polat Şube müdürü Rahmi Ayhan beylerin ilgi alakası için ve şubenizdeki arkadaşların güler yüzünden dolayı çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Osman Özer

FuzulEv Ailesine

İnsanın bir yuvasının olması ne güzel hem de faize bulaşmadan helal bir yöntem ile bir ev sahibi olmak duyguların ifadeye dökülememesi kadar zor bir olay. Mutluluğumun tarifine kelimeler tercüman olmuyor. Ne büyüksün FuzulEv, iyi ki varsın FuzulEv.

Rıdvan Öztekin

FuzulEv Ailesine Teşekkürler

13 yıldır kiracıyken FuzulEv ailesiyle tanıştık. Faize bulaşmadan ev almak yıllardır hayalimizdi; FuzulEv ailesiyle tanıştıktan sonra kampanyaya dahil olduk. Kısa sürede bize ev çıktığı için çok mutlu olduk.

Evimizin tapusunu aldık ve kendi evimize geçtik. Bize vesile olan Sebahattin Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Her türlü imkan ve kolaylığı bize sağladığı için kendisinden Allah razı olsun.

Çevremize faize bulaşmadan ev sahibi olmalarını öneriyoruz. FuzulEv ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.

Sedat Kale

FuzulEv Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Temmuz 2017 tarihinde şirketinize çekilişli konut sistemine katıldım. Şubat 2018 çekilişinde talihli oldum. Bu süreçte bana yardım ve destek olan Şanlıurfa şube müdürü Sn. Mehmet Kuşulay beyefendi ve tüm FuzulEv çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Sedat Naimoğlu


FuzulEv Gayrimenkul A.Ş.’e Teşekkürlerimi Sunuyorum

Ev sahibi olmanın kolaylıklarını bizlere sunduğu için kiraya ödenecek aidatı kendi ev taksitimizi ödüyoruz.

Temennimiz herkesin bu fırsattan faydalanmasıdır. Emeği geçen Adıyaman Şubesi Müdürü Mustafa Öztekin’e ve emeği geçen bütün personele teşekkürler.

Tuğçe Darı

FuzulEv'e Sonsuz Teşekkürler

Temsilcim Emrah Sarıca Bey ile yürüdüğümüz yolda mutlu sona ulaştığımız için çok mutluyum. Ayrıca üstün gayretlerinden dolayı FuzulEv Mersin şube Müdürü Sayın Yasin Oğurlu Bey’e de teşekkürü bir borç bilirim. Teslimat süresince her an yanımda oldu. Bilgi ve donanımıyla teslimatımı en hızlı şekilde almamı sağladı.

Evimize gelerek şereflendirdiği gibi ilgi alaka, jest, ikramlarını bizden esirgemedi. Tekrardan çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Güven, özveri ve tecrübenin adresi FuzulEv’i tanımaktan ve kaydolmaktan dolay muvaffak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah herkese Faizsiz bir şekilde e araç almayı FuzulEv aracılığıyla nasip etsin. İnşallah hayatımın bu noktasından itibaren çevrem, ailem, kısaca herkese sizlerle yaşadığım tecrübeyi anlatacağım. Allah FuzulEv’den binlerce kez razı olsun. Saygılarımla…

Yunus Alkış

FuzulEv A.Ş. Müdürlüğüne

Öncelikle bu imkanı sunan FuzulEv Gaziantep şubesine ve müşteri temsilcime ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Çekilişte Allah bana 3. ayımda çıkmasını nasip etti. FuzulEv ailesine faizsiz bir şeklide ev sahibi ev sahibi olduğum için sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla

Abdurrahman Karabacak

FuzulEv Yönetici ve Çalışanlarına Teşekkür Ederim

2016 yılında ev almak hayalimi gerçekleştirmek amacıyla bismillah dediğimiz yolda bugün itibariyle ev alma hayalimiz gerçek oldu. Bu süreç içerisinde başta Adıyaman bayii ve mersin şubeye her zaman yanımızda oldukları için teşekkürler.

Kafama takılan her sorunda samimi bir şekilde bana yardımcı oldular. Bu sisteme girmeden önce acabalarım çoktu. Bu sistem sayesinde güven duygusunu insanlar açısından ne kadar önemli olduğunu müşahede ettim. Bizler Muhammedul Emin olan bir peygamberin ortaya koyduğu ilkeler çerçevesinde güven duygusunu tekrar yaşatma gayreti içerisinde olmalıyız ki sizin kurum olarak bu çabalarımızda tuzunuz olduğunu yaşayarak gördüm.

Teşekkürler

Alparslan Melekoğlu

Sevgili FuzulEv Ailesi

Ne mutlu bize ki kredisiz, faizsiz, temiz ve helal bir yöntemle ev sahibi olma imkanlarını araştırırken FuzulEv şubesine uğrama imkanı bulduk. İlk imzadan evi aldığımız son imzaya kadar, FuzulEv’den hep kolaylık ve güzellik gördük. Malatya’dan, İstanbul’dan FuzulEv ailesinin kabiliyetli ve sempatik çalışanlarıyla tanışma ve diyalog fırsatı bulduk.

Biz sizden razı olduk, Allah ta sizden razı olsun.

Can Ailesinin babası cihan, annesi Muhlise, Oğlu Taha, kızı Sena, oğlu Safa FuzulEv kurucularına, yöneticilerine, çalışmalarına, bilhassa Malatya Şubesinden Mehmet Bey’e İstanbul Şubesinden Yunus Beye teşekkür eder çalışmalarının başarılarını dilerim.

Cihan Can

Fuzul Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Mümtaz Kuzucuk adına katılmış olduğum 250.000 TL 80 ay vadeli çekilişli konut kampanyasında 4. çekilişte konutuma hak kazandım.

FuzulEv ailesine güvendiğim için çok mutluyum verdikleri tüm sözleri, tuttular, tüm birimleriyle müşteri memnuniyetini ciddiye alan ve uygulayan güçlü güvenilir bir kurum olduğunu gördüm. Çevreme ve herkese FuzulEv’e katılımları için tavsiyelerimi iletmekte ve önermekteyim

FuzulEv’e teşekkür ederim.

Mümtaz Kuzucuk


FuzulEv Ailesine

Yaptığınız hoşgörü ve çalışmalarınızdan ilginizden dolayı teşekkür ederim. Bana her konuda yardımcı olup kendi işleri gibi çalışanlara çok teşekkür ederim.

Musa Altınsoy

FuzulEv Çalışanlarına Teşekkür Ederim

FuzulEv Ailesinin sistemine dahil olduktan 9 ay sonra faizsiz kredisiz bir şekilde ev almama sebep olan FuzulEv çalışanlarına teşekkür ederim.

Muharrem Çelikar

FuzulEv A.Ş. Müdürlüğüne

Kendi fikrimle uğradığım FuzulEv’e arkadaşların yardımlarıyla girmeye karar verdim. 10 yıllık vadede 10. ayda bana çıktı. Her şey çok kolay ve ilgili yetkililer çok yardımcı oldu. Bu sistemi bize sunan FuzulEv A.Ş.’ye çok teşekkür ediyorum. Benim asla olmaz dediğim hayallerim gerçekleştiği için.

Mesut Gür

Fuzul Gayrimenkul A.Ş.

FuzulEv’den ev almak çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Bu sistemi herkese tavsiye ederim iyi ki varsınız, harama bulaşmadan ev sahibi oldum.

Saygılar

Abdurrahman Çetinkaya

Değerli FuzulEv Ailesi

Biz ev almaya karar verdiğimizde henüz Bursa’da şubeniz yoktu. Önce tereddüt ettik. Acaba, olur mu ki diye daha sonra bismillah dedik başladık. Süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadık. Ve bugüne geldik. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Bu sistemi çevremizdekilere tavsiye ettik. İşlerinizde başarılar diliyorum.

Hülya Erçok

Emeği Geçen Herkese Teşekkürler

FuzulEv ailesiyle tanıştık ve ev almaya karar verdik. Sisteme üye olduk, çekilişleri bekledik ve ev sahibi olduk. Emeği geçen herkese teşekkürler, Allah herkesi ev sahibi yapsın inşallah.

Tolga Çoban

FuzulEv Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Çekilişim erken çıktı ve de güzel bir şekilde evimi teslim aldığım için öncelikle çalışanlarınıza Şener Taşören’e sonrasında FuzulEv A.Ş. şirketine teşekkür ederim. Herkes için böyle bir teslimat olmasını Allah’tan dilerim.

Suat Deniz

Fuzul Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

İsmim Serdar 32 yaşındayım. Ev sahibimle yaşadığım tatsızlıklar tahammül edilemeyecek boyuta ulaştığında ev almaya karar vermiştim. Bunu nasıl becereceğime dair bir fikrim yoktu. Yaşam felsefem ve inancım banka kredisine uymadığından bu yolu seçemezdim. Arayışlarım FuzulEv ailesinde son buldu. Hem ev edinme yöntemleri hem sıcak kanlı kişilikleri ve güvenilir geçmişleri karar vermemde etken oldular.

Giriş tarihimden bu ay sonuna teslimatı gerçekleşti. Tüm işlerinde hem FuzulEvi yanımda hissettim. Kendilerine minnettarım.

Serdar Güngör

FuzulEv'e Teşekkür Ederim

Öncelikle bana bu güzel duyguyu yaşattığınız için Allah sisten razı olsun. Önce Allah sonra sizlerin sayesinde ev sahibi olduk.

Allah herkese nasip etsin. Herkese tavsiye ederim FuzulEv bir harika teşekkür ederim. Tüm FuzulEv Çalışanlarından da Allah razı olsun.

Saygılarımla,

Selda Tekgöz

FuzulEv Ailesinin Desteği

Ev serüvenimizin en başından itibaren bize güler yüz, içtenlik, ilgi alakayı eksik etmeyen gerek şube müdürümüz gerek teslimat yetkilisi ve herkese şükran ve minnetlerimizi sunuyorum. FuzulEv ailesinin desteği ile hayal bile edemediğimiz ev alma sevincini yaşadık. FuzulEv ailesi desteği ve gayretiyle evimize kavuşmanın sevincini yaşarken sizlerin de aynı sevince ortak olduğunuzu biliyoruz.

Rabbim size de bize yaşattığınız mutluluktan yaşatsın. Rabbim işinizde gücünüzde her daim sizi mesut bahtiyar etsin, size hayırlı bereketli kazançlar nasip etsin.

Saygı ve dua ile kalın Allah’a emanet olun…

Nermin Doğan

FuzulEv Ailesine Teşekkürler

Her insanın hayalinde ev ve otomobil sahibi olmak yatar. Ben bu hayalimi FuzulEv sayesinde gerçekleştirdim. Kiracılıktan kurtulup ev sahibi olmanın ne büyük mutluluk olduğunu şimdi tadıyorum.

Bu mutluluğa kiracı olan herkesi davet ediyorum. FuzulEv ile hayaller gerçek oluyor, iyi ki varsın FuzulEv.

Nazif Öztekin

FuzulEv Ailesine Çok Teşekkürler

Herkes gibi bir şüpheyle yaklaştık fakat önce arabamızı sonra evimizi aldık. Bankalardaki gibi faiz yok. İstediğimiz gibi ödeme ve taksitleri belirledik.

Ev ve araba sahibi olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Teşekkürler FuzulEv

Sema Yahşi

Değerli FuzulEv

FuzulEv ailesi Mayıs 2017 yılında Erzurum şubeden dahil oldum. Peşinatsız 120 aylık çekilişli sisteminden ilk aydan talihli olup, çok şükür evimi faiz olmadan aldım. Bu şekilde ev alacağımı tahmin etmiyordum. Erzurum şubeyle görüştüm, sağ olsun şube müdürü sistemi anlattı. İl etapta anlamadım ama evraklar üzerinden anlatınca hoşuma gitti ve dahil oldum. Çok şükür ilk aydan aldım.

İyi ki bu sisteme dahil oldum. Faizsiz ev almak isteyen herkese tavsiye ederim, çevremdekilere de tavsiye edeceğim.

FuzulEv ailesine teşekkür ederim.

Gülten Kaya

FuzulEv Ailesine Teşekkür Ederim

Bu sistemi faizsiz olduğu için tercih ettik. Çekilişe girdik ve 4. ayımızda bize çıktı. Ailecek çok mutlu olduk.

Bu kampanyayı çevremizdeki herkese tavsiye ediyoruz. Öncelikle muhatap olduğumuz müşteri temsilcimize ve teslimat birimine çok teşekkür ederiz. İyi ki varsın FuzulEv

Hacer Yılmaz

Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür Ederiz

1 Mayıs 2016 tarihinde 100.000 lira değerinde FuzulEv kolay konut edindirme sistemine girdim. 25 Mayıs’ta katılmış olduğum ilk çekilişte adım okundu. Haberi aldığımda inanamadık, çok şaşırdık. Çünkü konut almak bizim için bir hayaldi. FuzulEv ailesi bizi faize bulaştırmadan ev sahibi yaptı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz, Allah razı olsun.

Emre Aykurt