Size Ulaşalım
people

FuzulOto otomobil alma sisteminde sizin gibi otomobil almak isteyen diğer kişilerle bir gruba dahil olursunuz. Her ay ödediğiniz taksitler gruptaki diğer insanların ödediği taksitlerle birlikte bir havuzda toplanır. Çekilişe katılırsanız sıra size geldiğinde önceden belirlediğiniz miktardaki bir otomobili sizin için peşin olarak alır ve size teslim ederiz. Çekilişe katılmadığınız bir model tercih ederseniz otomobilinizi beraber belirlediğimiz bir sürede alırız ve size teslim ederiz. 

Taksitlerinizi öderken faiz ödemezsiniz. Taksit vadeniz için vade farkı ödemezsiniz. Eğer istemezseniz otomobiliniz için peşinat da ödemezsiniz.

people

Başvurunuzu çağrı merkezimizi arayarak, başvuru formunu doldurarak veya E-Şube üzerinden başlatabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizin yardımıyla size en uygun modeli seçip sisteme dahil olabilirsiniz. Başvuru formunu imzaladıktan ve Organizasyon Ücretini yatırdıktan sonra sistem aktifleşir. Yanınızda kimliğiniz olması yeterlidir.

people

Bekleme süreci dahil olduğunuz modele göre değişir. Çekilişli bir modele dahil olursanız her ayın ikinci haftası noter huzurunda yapılan teslimat belirleme çekilişine katılırsınız. Çekiliş günü ve saati için sizi ayrıca SMS üzerinden bilgilendiririz. Çekilişleri Youtube FuzulTV kanalından takip edebilirsiniz. Yapılan çekiliş sonucunda otomobilinizi almaya hak kazandıysanız, sizler bilgilendirilirsiniz ve teslimat ile ilgili gerekli işlemlere başlayabilirsiniz. 

Seçmiş olduğunuz modele göre en geç teslim zamanına kadar sıra size gelmez ise, FuzulOto siz taksitlerinizin bitmesini beklemeden sizi otomobil sahibi yapar. 

Çekilişsiz bir modele dahil olursanız otomobilinizin teslim zamanını birlikte belirleriz. Taksitlerinizi öderken otomobil sahibi olabilirsiniz. 

Taksit ödemelerinizi online işlemler (https://online.fuzulev.com/giris) üzerinden takip edebilir ve üyelik bilgilerinizi görebilirsiniz.

people

Sıra size geldiğinde teslimatlar için evrakları toplamaya başlarsınız. Türkiye’nin her yerinden tapulu olmak kaydıyla bir ev, çatılı iş yeri ya da otomobil belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz otomobil için tarafımızdan bir Ekspertiz atanır. Eksper otomobil için bir değer belirler. Değer onaylanınca teslim tarihi belirlenir. Şirket yetkilimizle birlikte buluşup işlemleri hallederiz ve artık bir otomobil sahibi olursunuz. 

Otomobiliniz için yapılması gereken zorunlu sigorta masrafları size ait olur. Almış olduğunuz otomobilinize kalan borcunuz kadar ipotek konulur. Otomobilinizi kullanabilirsiniz. Sadece borcunuzu bitirmeden satış yapamazsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Bana kredi çıkmıyor. Nasıl otomobil alırım?   

Bankaların kredi sistemi ile FuzulOto sistemlerinin bağlantısı yoktur. Kredi notunuz yetersiz olsa bile FuzulOto kampanyalarına katılabilirsiniz.

Otomobil yerine arsa alabilir miyim?   

Faizsiz modellerimizle sadece ev, otomobil ve çatılı iş yeri alınabilmektedir.

Çekilişte bana en son çıkarsa ne olur?   

Çekilişin toplam sürenin en geç yarısına geldiğinizde sıra size hala gelmediyse otomobil almanızı sağlarız.  

Faiz almıyorsanız siz bu işten ne kazanıyorsunuz?

Sisteme girerken sizden talep ettiğimiz bir Organizasyon Ücreti var. Bu ücret sistemi almak için talep ettiğiniz otomobil değerine ve vadeye göre %8 ile %14 arasında değişkenlik göstermektedir. FuzulOto olarak kazancımız budur.

Taksitlerimi ödeyemezsem ne olur? Paramı geri alabilir miyim?   

Ödeyemezseniz taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Dondurduğunuz süre daha sonra teslim sürenize eklenir. Eğer sistemden çıkmak isterseniz Organizasyon Ücreti haricindeki paranızı geri alabilirsiniz. Paranızı talimat verdiğiniz 3-6 ay arasında size geri öderiz. 

Birden fazla sisteme girebilir miyim?

Evet. Kendiniz, eşiniz ya da çocuklarınız için birden fazla sisteme dahil olabilirsiniz. Örneğin hem otomobil hem ev alabilirsiniz.  

Yurt dışında yaşıyorum yine de otomobil alabilir miyim?

Evet, TC vatandaşı olduğunuz sürece nerede yaşadığınız fark etmez. Otomobil sahibi olabilirsiniz.

İçinde bulunduğum grup dağılırsa ne olur?

Sistem çalıştırıcısı FuzulOto, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan otomobilinize kavuşursunuz.

Teslimat esnasında ayrıca masrafım olur mu?

Alacağınız otomobil ile ilgili masrafınız, yapılması gerekli sigorta masrafı ve haciz, ipotek yada rehin masraflarınız olur.

Erken ödeme veya ara ödeme yapmak istersem teslimatımı da erken alabilir miyim?

Çekilişsiz modellerimizde yapacağınız peşinat, ara ödeme veya erken ödeme teslim tarihinizi öne alacaktır. Çekilişli modellerimiz de ise yapacağınız peşinat veya ara ödeme sadece çekişte çıkmaz ise alacağınız son teslim tarihini öne alır.

Teslim aşamasında aldığım otomobile ipotek veya rehin konuyor mu?

Evet; Çünkü siz teslim aldınız ama o grupta daha sizden başka otomobilini teslim almayanlar var. Onların haklarını korumak ve teminat altına almak için bu yapılıyor. Aynı şekilde sizden önce teslim alanlara konulan ipotek veya rehinler de sizin haklarınızın korunma ve teminat altına alınmasına hizmet edecektir.

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,

Sizi de Otomobil Sahibi Yapalım

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.