Size Ulaşalım
Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,

Sizi de Otomobil Sahibi Yapalım

Faizsiz Tasarruf Sistemi Nedir?

Faizsiz Tasarruf Sistemi Nedir?
Önce alacağınız otomobilin fiyatını ve kaç taksitte ödeyeceğinizi belirleriz.
İster çekilişli ister çekilişsiz modellerden birini seçersiniz.
Altın günündeki gibi sizi otomobil almak isteyen kişilerden oluşan bir gruba dahil ederiz.
Siz taksitlerinizi ödemeye devam ederken kendi otomobilinizin keyfini yaşarsınız.
FuzulOto ile otomobil sahibi olan on binlerce kişi gibi siz de 30 senelik FuzulOto güvencesiyle otomobil sahibi olursunuz.

Modeller

Kontenjanlı Erken Teslim Modeli

Taksit artışınızı senelik olarak belirler ve çekilişe katılırsınız. Çekilişte sıra hemen size gelmese bile vade ortasından önce otomobil sahibi olursunuz. Peşinat vermek isterseniz otomobilinizi daha da erken alabilirsiniz.  

Detaylı Bilgi

Çekilişli Vade Ortası Modeli

Taksitlerinizi aylık artışlarla ödersiniz. Çekilişte sıra hemen size gelmese bile vade ortasından önce otomobil sahibi olursunuz.

Detaylı Bilgi

Çekilişsiz Model

Taksitlerinizi sabit olarak öder ve taksit miktarınıza göre teslim tarihinizi belirlersiniz.

Detaylı Bilgi

Biz Kimiz

Fuzul Holding’in amiral gemisi olarak değerlendirdiğimiz FuzulOto, “Ülkemizde yaklaşık 20 yıldır artmayan hatta azalan otomobil sahipliği oranını nasıl artırabiliriz?” sorusuna çözüm üretmek üzere yola çıktı.

Bugün 30 yıllık tecrübemizle 108 şubeye ve 2350 çalışana ulaştık. Türkiye’nin her yerinde binlerce aileyi ev ve araba sahibi yaptık.

İnsanlarımızın gelecek planlarına ortak olarak, hayallerini gerçekleştirmelerine katkı sağlamak, en büyük mutluluğumuz…

Sıkça Sorulan Sorular

Bana kredi çıkmıyor. Nasıl otomobil alırım?   

Bankaların kredi sistemi ile FuzulOto sistemlerinin bağlantısı yoktur. Kredi notunuz yetersiz olsa bile FuzulOto kampanyalarına katılabilirsiniz.

Otomobil yerine arsa alabilir miyim?   

Faizsiz modellerimizle sadece ev, otomobil ve çatılı iş yeri alınabilmektedir.

Çekilişte bana en son çıkarsa ne olur?   

Çekilişin toplam sürenin en geç yarısına geldiğinizde sıra size hala gelmediyse otomobil almanızı sağlarız.  

Faiz almıyorsanız siz bu işten ne kazanıyorsunuz?

Sisteme girerken sizden talep ettiğimiz bir Organizasyon Ücreti var. Bu ücret sistemi almak için talep ettiğiniz otomobil değerinin %6'sı ile %10'u arasında seçmiş olduğunuz vadeye göre değişkenlik göstermektedir. FuzulOto olarak kazancımız budur.

Taksitlerimi ödeyemezsem ne olur? Paramı geri alabilir miyim?   

Ödeyemezseniz taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Dondurduğunuz süre daha sonra teslim sürenize eklenir. Eğer sistemden çıkmak isterseniz Organizasyon Ücreti haricindeki paranızı geri alabilirsiniz. Paranızı talimat verdiğiniz 3-6 ay arasında size geri öderiz. 

Birden fazla sisteme girebilir miyim?

Evet. Kendiniz, eşiniz ya da çocuklarınız için birden fazla sisteme dahil olabilirsiniz. Örneğin hem otomobil hem ev alabilirsiniz.  

Yurt dışında yaşıyorum yine de otomobil alabilir miyim?

Evet, TC vatandaşı olduğunuz sürece nerede yaşadığınız fark etmez. Otomobil sahibi olabilirsiniz.

İçinde bulunduğum grup dağılırsa ne olur?

Sistem çalıştırıcısı FuzulOto, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan otomobilinize kavuşursunuz.

Teslimat esnasında ayrıca masrafım olur mu?

Alacağınız otomobil ile ilgili masrafınız, yapılması gerekli sigorta masrafı ve haciz, ipotek yada rehin masraflarınız olur.

Erken ödeme veya ara ödeme yapmak istersem teslimatımı da erken alabilir miyim?

Çekilişsiz modellerimizde yapacağınız peşinat, ara ödeme veya erken ödeme teslim tarihinizi öne alacaktır. Çekilişli modellerimiz de ise yapacağınız peşinat veya ara ödeme sadece çekişte çıkmaz ise alacağınız son teslim tarihini öne alır.

Teslim aşamasında aldığım otomobile ipotek veya rehin konuyor mu?

Evet; Çünkü siz teslim aldınız ama o grupta daha sizden başka otomobilini teslim almayanlar var. Onların haklarını korumak ve teminat altına almak için bu yapılıyor. Aynı şekilde sizden önce teslim alanlara konulan ipotek veya rehinler de sizin haklarınızın korunma ve teminat altına alınmasına hizmet edecektir.

Otomobil sahibi olmanın rahatlığını onlardan dinleyin!

FuzulEv sayesinde faizsiz araç sahibi oldum. Tüm Trabzon FuzulEv çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Her gelişimizde güler yüz ile karşılayan, ikramlarını eksik etmeyen tüm ekip iyi ki varsınız. Bu benim FuzulEv’den ikinci kez teslimat alışım oldu. İlk teslimatımı 1999 yılında almıştım.

Sizlerin sayesinde araç sahibi oldum. Faiz ve peşinat vermedim sisteme katılırken en hassas olduğum konu buydu. Ayrıca çalışanların sıcak, samimi ve güvenilir yaklaşımlarından çok memnun kaldım. Tüm FuzulEv ailesine teşekkür ediyorum.

Bugün aracımı teslim almanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu süreçte bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Kolay ödeme koşulları ve faizsiz imkan sayesinde sistemden çok memnun kaldım.

Detaylı Bilgi
Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,

Sizi de Otomobil Sahibi Yapalım