Çeyrek asırlık tecrübesi ile gayrimenkul sektöründe birbirinden başarılı projelere imzasını atan FuzulEv, 42’inci şubesini Tokat bölge halkının hizmetine sundu.

Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan FuzulEv, Tokat’ta açtığı yeni şubesiyle şube sayısını 42’ye çıkardı. Türkiye’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın mottosuyla yola çıkan FuzulEv kira öder gibi uygun taksitle ödeme sistemini Türkiye çapında yaygınlaştırmaya devam ediyor.

 

Türkiye’nin pek çok noktasında faaliyetini sürdüren Fuzulev, sabit ve dar gelirlilere yönelik geliştirdiği kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Yeni şube açılışıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, ‘’ İç Anadolu Bölgesi bizim için çok önemli bir bölge. Tokatlı vatandaşlarımızın ev hayalini gerçeğe dönüştüreceğimizi bilmek bizi gerçekten mutlu ediyor. Bu bölgede şube açarak daha çok insana ulaşmak istiyoruz. Yeni şubemizin Tokat’a hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.